Сервісний центр «Автоскло» пропонує послуги бронювання кузова автомобіля, фар й автомобільного скла плівкою — у Запоріжжі.

Броньована автомобільна плівка - це матеріал, виготовлений на основі вінілу, який монтується на елементи кузова автомобіля. Товщина та колір плівок можуть бути різними, але здебільшого перевага надається броньованій плівці прозорого кольору.

Якісна броньована плівка має пропускати ультрафіолетові промені, щоб вигорання лакофарбового покриття на всьому автомобілі було рівномірним.

Якісна броньована плівка легко клеїться і легко знімається, вона має легко витримувати опади, як-от дощ, сніг і невеликий град, а також не має жовтіти з часом.

Фахівці нашого сервісного центру якісно та акуратно виконають бронювання автомобіля плівкою — повністю або окремих його частин.

Зателефонуйте нам або залиште свій запит на сайті — наші менеджери зв'яжуться з Вами і узгодять всі необхідні питання.

Для чого бронюють автомобіль плівкою

Бронювання автомобіля плівкою — це один із засобів захисту деяких частин кузова автомобіля від легких ударів і подряпин, а також можливість збереження лакофарбового покриття автомобіля в ідеальному стані якомога довше.

Броньована плівка розсіює енергію удару в різні боки та запобігає концентрації енергії в одному місці.

Броньована плівка, наклеєна на фару або скло, може запобігти розтріскуванню навіть після сильного удару.

Які елементи бронюють плівкою

До найбільш вразливих місць належать такі частини кузова автомобіля:

  • передня частина капота,
  • елементи радіатора,
  • передні фари,
  • зовнішні поверхні бічних дзеркал,
  • пороги автомобіля,
  • поверхні на дверях поруч із ручкою автомобіля.