Сервісний центр «Автоскло» пропонує послуги з ремонту тріщин і відколів на лобовому склі, бічному і задньому склі автомобіля — у Запоріжжі.

Відколи і тріщини, зазвичай, з'являються на лобовому склі через випадкове влучання у нього каменя, який залишає після себе слід, що має вигляд невеликого павука. Такий «павучок» згодом може розростися у велику тріщину, погіршуючи огляд та створюючи загрозу безпеці руху.

Основне завдання ремонтно-відновних робіт автомобільного скла у нашому сервісному центрі полягає в механічному відновленні пошкодженої ділянки за допомогою полімеру – адгезійної смоли – та подальшій полімеризації відновленої частини для стабілізації структури матеріалу та покращення зовнішнього вигляду відремонтованої ділянки.

Час відновних робіт під час ремонту автомобільного скла у нашому сервісному центрі становить від 30 хвилин до кількох годин, залежно від масштабу пошкодження.

Зателефонуйте нам або залиште свій запит на сайті — наші менеджери зв'яжуться з Вами та обговорять зручний для Вас час проведення ремонтних робіт.


Які бувають пошкодження автоскла?

Пошкодження автомобільного скла можна розподілити на:

  • круглі відколи,
  • округлі тріщини,
  • променеподібні тріщини,
  • двосторонні тріщини,
  • комбіновані дефекти,
  • важкі тріщини.

Наш сервісний центр виконує ремонт всіх різновидів пошкоджень автомобільного скла.

У разі грамотного проведення ремонтних робіт та дотримання необхідних рекомендацій щодо роботи з матеріалом, дефект ремонтованого автомобільного скла стає практично непомітним.

Наш сервісний центр розташований у Запоріжжі. Перегляньте нашу адресу на карті та схему проїзду.