Сервісний центр «Автоскло» допоможе встановити на Ваш автомобіль безштировий протиугінний замок на КПП CONSTRUCT — у Запоріжжі.

Замок на КПП CONSTRUCT в Запорожье

Замок на КПП або «блокіратор коробки перемикання передач» є додатковим механічним засобом захисту автомобіля проти викрадення. Принцип роботи замка на КПП полягає у блокуванні рухомих вузлів механізму перемикання передач. Механічні та роботизовані коробки швидкостей блокуються у положенні «заднього ходу», а автоматичні коробки — у положенні «parking».

Безштировий протиугінний замок на КПП CONSTRUCT виготовляється на заводі CONSTRUCT у Чехії та відповідає найвищим європейським вимогам безпеки автомобіля. Високий технологічний рівень замків CONSTRUCT ґрунтується на багаторічних наукових розробках, підтверджених сертифікатами ISO 9001, TUV. Замок на КПП CONSTRUCT можна встановити практично на будь-який легковий автомобіль.

Переваги протиугінного замка на КПП CONSTRUCT:

  • Відчиняється і зачиняється тільки ключем
  • Виготовляється у заводських умовах під конкретну модель автомобіля
  • Встановлюється за допомогою зривних болтів на штатні кріплення у кузові автомобіля
  • Ключі захищені від несанкціонованого дублювання
  • Оптимальне співвідношення ціни та ефективності захисту
  • Має гартовані деталі корпусу
  • Захищений від відчинення відмичками, вандального злому та бампінгу
  • Не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля
  • Не стає крихким у разі охолодження рідким азотом

Щоб зачинити замок на КПП, необхідно перевести важіль КПП у потрібне положення, вставити ключ у замкову щілину та повернути його.

Робота замка на КПП не залежить від заряду акумулятора або системи живлення автомобіля. Конструкція замка на КПП усуває ненавмисне замикання пристрою. Після встановлення замка на автомобілі зняти замок неможливо без застосування електроінструментів та спеціальних навичок.

Під час експлуатації замок на КПП не потребує змащування. Сервісний центр «Автоскло» під час встановлення замка на КПП дає унікальну картку з кодом, за допомогою якої виготовляються дублікати ключа. Без цієї картки дублікат ключа виготовити неможливо.

Термін гарантії протиугінних замків на КПП CONSTRUCT — 1 рік. Для продовження гарантії до 2-х років необхідно у Сервісному центрі «Автоскло» до завершення гарантійного терміну пройти технічний огляд замка.

Зателефонуйте нам або залиште запит на сайті – наші менеджери зв'яжуться з Вами та обговорять зручний для Вас час проведення робіт.


Поставте нам питання або надішліть коментар — щодо встановлення замка CONSTRUCT на КПП