Скол на стекле. ремонт трещин и сколов в ЗапорожьеРемонт тріщин і відколів

Відколи і тріщини, зазвичай, з'являються на лобовому склі через випадкове влучання у нього каменя, який залишає після себе слід, що має вигляд невеликого павука. Такий «павучок» згодом може розростися у велику тріщину, погіршуючи огляд та створюючи загрозу безпеці руху.

Детальніше >>

Установка автостекла в ЗапорожьеВстановлення автоскла

У сучасних автомобільних кузовах нерухоме скло приклеюється із застосуванням спеціальних поліуретанових клеїв для автомобільного скла. Фахівці нашого сервісного центру якісно та акуратно виконають роботи зі встановлення скла у Ваш автомобіль.

Детальніше >>

Купить автостекло в ЗапорожьеПродаж автоскла

Наш прайс-лист містить кілька тисяч найменувань для продажу автоскла оптом та вроздріб, виготовленого заводами в Україні, Росії, Німеччині, Польщі, Китаї. На нашому складі є великий асортимент автоскла, яке має найбільший попит.

Детальніше >>

Тонирование автостекла в ЗапорожьеТонування автоскла

Тонування скла автомобіля — це технологічний процес затемнення тонувальною плівкою, напиленням або вставлянням кольорового скла. Тонування скла автомобіля пленкой увеличивает пассивную безопасность и является теплоизолятором.

Детальніше >>

Бронирование автомобиля пленкой в ЗапорожьеБронювання скла та кузова автомобіля

Бронювання автомобіля плівкою — це один із засобів захисту деяких частин кузова автомобіля від легких ударів і подряпин, а також можливість збереження лакофарбового покриття автомобіля в ідеальному стані якомога довше.

Детальніше >>

Полировка фар в ЗапорожьеПолірування фар

Необхідність полірування фар виникає тоді, коли фара починає розсіювати світло не так, як треба. Це може статися через дрібні пошкодження від бомбардування частинками піску, гравію та щебеню, внаслідок чого на фарі з'являються подряпини, які призводять до помутніння фари.

Детальніше >>

Послуги зі встановлення охоронних систем:

Замок на КПП CONSTRUCT

 
Сервісний центр «Автоскло» у Запоріжжі пропонує встановлення безштирового протиугінного замка на КПП. Замок на КПП або «блокіратор коробки перемикання передач» є додатковим механічним засобом захисту автомобіля проти викрадення.

 
Детальніше >>

Замок на КПП CONSTRUCT в Запорожье